KULLANIM KOŞULLARI

Avukat Salih Birol Web Sitesine hoş geldiniz!

AVUKAT SALİH BİROL ve ortakları, aşağıdaki koşullara tabi olarak size hizmetlerini sunarlar. Bu web sitesini ziyaret ederseniz veya ödeme yaparsanız, bu koşulları kabul edersiniz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

GİZLİLİK

Uygulamalarımızı anlamak için lütfen web sitemizi ziyaretinizi de yöneten Gizlilik Bildirimimizi inceleyin.

ELEKTRONİK İLETİŞİM

www.salihbirol.av.tr  ‘yi ziyaret ettiğinizde veya bize sms, e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz. Bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul ediyorsunuz. Sizinle e-posta yoluyla veya bu sitede bildirim göndererek iletişim kuracağız. Size sağladığımız tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimin, söz konusu iletişimin yazılı olması gereken yasal gereklilikleri elektronik olarak karşıladığını kabul edersiniz.

TELİF

Bu sitede yer alan metin, grafik, logo, düğme simgeleri, görüntüler, ses klipleri, dijital indirmeler, veri derlemeleri ve yazılım gibi tüm içerik, AVUKAT SALİH BİROL veya içerik sağlayıcılarının mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki tüm içeriğin derlenmesi AVUKAT SALİH BİROL’un münhasır mülkiyetindedir, AVUKAT SALİH BİROL  bu sitenin telif hakkı yazarlığına sahiptir ve uluslararası telif hakkı yasaları ile korunmaktadır. Aynı zamanda bu site Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği kurallarına tabidir. 

SİTE İŞARETLERİ

AVUKAT SALİH BİROL ‘un bu web sitesindeki tüm işaret ve içerikleri, www.salihbirol.av.tr dışındaki herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak, müvekkiller arasında karışıklığa neden olabilecek herhangi bir şekilde veya AVUKAT SALİH BİROL ‘u kötüleyen veya itibarsızlaştıran herhangi bir şekilde kullanılamaz.

LİSANS VE SİTE ERİŞİMİ

www.salihbirol.av.tr , AVUKAT SALİH BİROL ‘un açık yazılı onayı haricinde, bu siteye erişmeniz ve bu siteyi kişisel olarak kullanmanız ve indirmemeniz (sayfayı önbelleğe almak dışında) veya üzerinde veya herhangi bir bölümünde değişiklik yapmamanız için sınırlı bir lisans verir. Bu lisans, bu sitenin veya içeriğinin yeniden kopyalanmasını, satışını veya ticari kullanımını içermez. Bu site veya bu sitenin herhangi bir bölümü AVUKAT SALİH BİROL ‘un yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, başka web sitelerinde yayınlanamaz veya başka herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. AVUKAT SALİH BİROL ve ortaklarımızın herhangi bir ticari markasını, logosunu veya diğer tescilli bilgilerini (resimler, metin, sayfa düzeni veya form dahil) açık yazılı izni olmadan çerçeveleyemez veya kullanamazsınız. AVUKAT SALİH BİROL ‘un açık yazılı onayı olmadan, www.salihbirol.av.tr  ‘nin adını, makale, logo veya içeriğini kullanan herhangi bir meta etiketi veya başka bir “gizli metin” kullanamazsınız. Her türlü yetkisiz kullanım AVUKAT SALİH BİROL tarafından verilen izin veya lisansı fesheder. Bağlantı : AVUKAT SALİH BİROL ve ortaklarını veya makalelerini, site içeriğini veya hizmetlerini yanlış, yanıltıcı, aşağılayıcı veya başka bir şekilde rahatsız edici bir şekilde tasvir etmediği sürece, www.salihbirol.av.tr ‘nin ana sayfasına bir köprü oluşturma konusunda sınırlı, iptal edilebilir ve münhasır olmayan bir hak verilir. www.salihbirol.av.tr  dışında başka bir web sitesi, başka bir tescilli grafiği veya ticari markayı, açık yazılı izin olmadan bağlantının bir parçası olarak kullanamazsınız.

ÜYELİK HESABINIZ

Bu siteyi kullanırsanız, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. 18 yaşından küçükseniz, web sitemizi yalnızca bir ebeveynin veya velinin katılımıyla kullanabilirsiniz. AVUKAT SALİH BİROL ve ortakları, kendi takdirine bağlı olarak hizmeti reddetme, hesapları sonlandırma, içerik kaldırma veya düzenleme hakkını saklı tutar.

YORUMLAR, E-POSTALAR VE DİĞER İÇERİK

Ziyaretçiler, yorum ve diğer içerikleri paylaşabilir. İçerik yasa dışı, müstehcen, tehdit edici, iftira niteliğinde, istilacı olmadığı ve  fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediği sürece öneri, fikir, yorum, soru veya diğer bilgileri gönderebilirsiniz. Aksi halde içerik üçüncü taraflara başka şekillerde zarar verebilecek veya sakıncalı olabilecek  yazılım virüsleri, siyasi kampanya, ticari talep, zincir mektuplar, toplu postalar veya herhangi bir türden “spam” içeremez. Herhangi bir kişi veya tüzel kişi veya kartın veya başka bir içeriğin kökeniyle ilgili yanıltıcı, yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, taklit edemezsiniz. www.salihbirol.av.tr bu tür içeriği kaldırma veya düzenleme hakkını (ancak yükümlülüğünü değil) saklı tutar, ancak yayınlanan içeriği düzenli olarak gözden geçirmez. İçerik yayınlar veya materyal gönderirseniz ve aksi belirtilmedikçe, AVUKAT SALİH BİROL ve ortaklarına münhasır olmayan, telifsiz, sürekli, değiştirilemez ve tamamen alt lisans verilebilir kullanma, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, tercüme etme, oluşturma hakkı verirsiniz. Türetilmiş çalışmalar, bu tür içeriklerin dünya genelinde herhangi bir medyada yayınlanması, dağıtılması ve gösterilmesi. AVUKAT SALİH BİROL ve ortaklarına, istedikleri takdirde bu içerikle bağlantılı olarak gönderdiğiniz adı kullanma hakkı verirsiniz. Gönderdiğiniz içeriğin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya başka bir şekilde kontrol ettiğinizi beyan ve garanti etmektesiniz: içeriğin doğru olduğunu: sağladığınız içeriğin kullanımının bu politikayı ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi veya kuruluşun yaralanmasına neden olmayacağını: ve sağladığınız içerikten kaynaklanan tüm talepler için AVUKAT SALİH BİROL veya iştiraklerini tazmin edeceğinizi unutmayın. AVUKAT SALİH BİROL, herhangi bir etkinliği veya içeriği izleme ve düzenleme veya kaldırma hakkına sahiptir, ancak bu yükümlülüğe sahip değildir. AVUKAT SALİH BİROL tarafınızdan veya herhangi bir üçüncü tarafça yayınlanan herhangi bir içerik için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

AVUKAT SALİH BİROL ve ortakları olabildiğince doğru ve güncel olmaya çalışır. Ancak, AVUKAT SALİH BİROL bu sitedeki makaleler veya diğer içeriğinin doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya hatasız olduğunu garanti etmez. AVUKAT SALİH BİROL tarafından sunulan bir paylaşım açıklandığı gibi değilse, bizimle web sitemizdeki iletişim kısmından iletişime geçerek düzeltmemizi veya güncel halini yayınlamamızı sağlayabilirsiniz.

GARANTİLERİN REDDİ VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI BU SİTE AVUKAT SALİH BİROL tarafından “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT” OLARAK VERİLMEKTEDİR.  AVUKAT SALİH BİROL, BU SİTE VEYA BU SİTEYE DAHİL OLAN BİLGİ, İÇERİK, MALZEMELE veya ÜRÜNLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR TÜR,  AÇIK VEYA ZIMMİ TEMSİL VEYA GARANTİ VERMEZ. BU SİTEYİ KULLANMANIZIN KENDİ RİSKİNİZDE OLDUĞUNU KABUL EDERSİNİZ. AVUKAT SALİH BİROL, BU SİTENİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜR ZARAR İÇİN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

UYUŞMAZLIKLARDA UYGULANABİLİR YASA

www.salihbirol.av.tr ‘yi ziyaret ederek, sizinle AVUKAT SALİH BİROL veya ortakları arasında ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlığa, bu Kullanım Koşulları ve  TÜRKİYE CUMHURİYETİ (REPUBLİC OF TURKEY) devletinin  yasalarının, (yasaların çatışması ilkelerine bakılmaksızın) uygulanacağını kabul edersiniz.

SİTE POLİTİKALARI, DEĞİŞTİRME VE BÖLÜNEBİLİRLİK

Lütfen bu sitede yayınlanan Kullanım Koşulları’nı inceleyin. Bu politikalar www.salihbirol.av.tr ‘yi ziyaretinizi de düzenler. Sitemizde, sitemizin içeriklerinde ve bu Kullanım Koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu koşullardan ve sitemizdeki makale içeriklerinden  herhangi birinin geçersiz, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğu kabul edilirse, bu koşul kabul edilebilir sayılacaktır ve kalan koşulların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

SORULAR

Kullanım Koşullarımız, Gizlilik Politikamız veya sitemiz ile ilgili diğer materyaller hakkındaki soruları, sitemizdeki ” İLETİŞİM ” ve “ WHATSAPP”  bağlantısına tıklayarak destek personelimize yönlendirilebilir. Veya bize e-posta gönderebilirsiniz: av.salihbirol@gmail.com

аренда яхты
Dalaman Airport Transfers экскурсии в мармарисе https://rentyachtturkey.com/piratskiy-korabl-marmaris/ https://rentyachtturkey.com/egeyskiye-ostrova-iz-marmarisa/ https://rentyachtturkey.com/pamukkale-iz-marmarisa/